Referencie

Ing. Radek Šefčík

peak performance coach and strategist

Pala znám už nekolik dlouhých let a za tu dobu jsme od koučovali skutečne hodně . Začínal tak jako každý z nás, od úplnych základú. Za tu dobu se ale rychle vypracoval a ukázal velký potenciál. Současne ukazuje i vysoké analytické dovednosti v kombinaci se schopnosti vnímat osobnost jako celek , což je základem dalšího progresu. Vysoce ho doporučuji jako kouče

Andrej Tatík

Územný riaditeľ Fincentrum

Pavla Lacka som vyhľadal sám. Išiel som náhodou do obchodného domu, kde predávali doplnky výživy a pracoval chlapec (teda dúfam, že bude pracovať aj po tom čo toto napíšem  ) , ktorý keď sme sa zarozprávali tak mi vždy odporučil niečo čo v tom obchode nemali – čo Vo mne vzbudilo záujem a dôveru nakoľko bol platený za to, že predáva to čo má vystavené v obchode. Takto mi raz povedal o človeku, ktorý pracuje so svojim telom a mysľou a bol z Trenčína. Viac som si našiel a hľadal som úplne všetko z verejne dostupných zdrojov a až na tretí telefonát sa mi podarilo s ním stretnúť, pre jeho zaneprázdnenosť. Myslím si, že Pavel je úplne inde. Žije a robí to čo hovorí. Jeho prirodzený záujem o mňa a moje napredovanie mi maximálne vyhovoval. Sám som hľadal presne takéto človeka. Vlastné očakávania boli prekročené a stále sa dopĺňajú a rozširujú. Uvedomil som si a aplikoval postupy, ktoré mi dávajú maximálny pôžitok z práce, rodiny, športu a môjho ja. Prejavuje sa to tak, že zo života dostávam viac toho čo chcem a menej toho čo nechcem. Takúto zábavu som neočakával a ani to, že cesta bude rovnako napínavá ako dosiahnutie cieľa. Za 8 rokov v Armáde a 15 rokov vo finančnom biznise s vybudovaním siete s viac ako 500 spolupracovníkmi, musím povedať, že poznám iba pár ľudí, ktorých považujem za tak prínosných. Stretol som Paliho v správnom čase a na správnom mieste. Ďakujem Pali a za všetko čo som od teba a aj tvojho tímu dostal.

Ján Kačúr

Project manager J&T Bank and founder Winwest club

Aj keby Vás to malo stáť posledné peniaze, oplatí sa ich zainvestovať, lebo investujete do toho najcennejšieho čo máte. Do seba! A to sa Vám tisícnásobne vráti!

Nie je to o plytkých kecoch, prázdnom potľapkávaní po ramenách a zvyšovaní ega. Ak hľadáte tieto veci, Paliho neskúšajte. Na to je tu plno motivačných guru, ktorí Vám za pár stoviek na pár dní zlepšia náladu, ale tým to aj skončí...

Ak chcete viac, preniknúť hlbšie do seba a tvrdo a dlhodobo na sebe pracovať a vydolovať zo seba to najlepšie, tak toto je správna cesta. Ten pokrok a pozitívne emócie, ktoré začnete zažívať Vám zmenia život.

Ďakujem Pali

Milan Moravek

Chief Sales and Customer Service Officer at O2

Pala som stretol pred tromi rokmi na odporučenie, keď som hľadal osobný koučing aby som sa zlepšil v mojej práci. Hoci som denne pracoval s rôznymi ľuďmi a riešil stresové situácie, koučing Pala mi pomohol si dať veci viac do poriadku. Dokázal som si viac vyvážiť súkromný a pracovný život, čo je problémom mnohých manažérov. S veľkým nasadením v práci súkromie často trpí a pritom stačí málo. Všetko je to otazka priorit, treba sa len zbaviť aktivít, ktoré ti neprinášajú hodnotu a budovať dôležité vyťahy. Palo mi pomohol zdokonaliť moje plánovanie a prioritizaciu, malými rutinami, deň za dňom som zvládal veci s väčšou ľahkosťou.
Tiež som sa lepšie naučil pracovať s rôznymi typmi ľudí, začal som viac počúvať a chápať ich rôznorodé postoje a motivácie. Viem lepšie pracovať s emóciami a kvalitnejšie sa pripraviť na tazke stretnutia, kde potrebujem byt v pohode.
Palo na svojich zručnostiach denne pracuje a neustále sa zdokonaľuje a to nielen po psychickej ale aj fyzickej stránke. Po stretnutiach s nim som motivovaný sa posunúť znovu o krok dopredu..

Zsolt balogh

Supervízor Telekom

Great strategies how to change your life from basics, your way of thinking about yourself, how your past influence what and where are you now in your relationship, at work and what is your life purpose. Many useful informations how to quit doing bad habits and change them for better one, which can helps us to be more effective in your job, sport, relationships and feel satisfietd. Great work from great person! KEEP IT UP!

Lucia Henčelová

Owner Universal Consulting


If you are looking for solutions, improvement and great life, you need to contact Pavel. During his coaching he will not let you go without success. Pavel is good choice if you are looking for a change. Positive one.

Jan Dzanaj

Majster Slovenska v boxe

Mal som pred sebou zápas o titul majstra Slovenska v boxe, bol som nervózny a neveril som si.

Palo mi pomohol tieto negatívne myšlienky a pocity odstránit a na zápas som sa doslova tešil. Získal som naspäť stratené sebavedomie a chuť ísť zápas vyhrať. Nikdy predtým som neveril že toto dokáže mentálny tréning.

V tomto zápase som napokon zvíťazil za čo ti velmi pekne ďakujem a môžem povedať, že bez teba by som len ťažko ten zápas vyhral!

Lubomír Klčo

Advokát

Pali je úžasný človek, ktorý dokonale spája fyzickú a mentálnu stránku osobnosti. Kalokagatia v jeho ponímani dáva úplne iný rozmer.

Prekonanie fyzických hraníc ide ruka v ruke s mentálnym rozvojom, stratégiou a zdokonalovaním samého seba. Pali mi pomohol implementovať do života a biznisu také stratégie, zvyky, rutiny a postupy, ktoré mi pomáhaju zvládať aj tie najtažšie situácie.

Pomoc s nastavením stravovana a tréningov je už len čerešničkou na torte. Ďakujem za rady a trpezlivosť a nekonečné hodiny strávené na telefone a skype.

Michael Ryan

Coach in San francisco

Palo's performance psychology strategies have improved my personal relationships, the growth of my business and time management skills.

Apart from my own personal development, his guidance has also helped me facilitate mentality training for young athletes as a supplement to their sports specific and strength & conditioning programs. I would recommend to anyone interested in improving themselves to utilize Palo's services.

Jesse Gooding

Coach in Hong Kong

"I've only spent 3 days with Palo Lacko and I've learned more about life from his coaching than 30 years of past experiences. Personal development is a complex and misunderstood field in human behaviour. Understanding people's motives and behaviours is just as important as understanding yourself. Being a master of communication is the golden key  to success. Knowledge means nothing without application. To perceive, understand and anticipate the needs of others and yourself is among the best methods for fixing everything in your life. Very thankful to have this opportunity to work with him closely for a week and experience many great places, amazing food and lots of laughter!"
Thanks my friend

Peter Bas

Founder and co-owner B&B partners group

Pali ďakujem za všetky tie roky, strategické kroky a vela času, ktorý si mi venoval pri riešení mojich vecí. Progress vidím obrovsky vo všetkých oblastiach, ktorými sme si prešli a teším sa na nove výzvy!

Lucia Horníčková

Krajská riaditelka Wustenrot

Keď som o Vás prvý krát počula neverila som, aká mocná zbraň je psychika, ako človeka môžu ovplyvňovať jeho vlastné emócie a ako ich
dokáže ovládať. Mám 32 rokov a celý život som sa snažila dokázať svojmu okoliu, svojim blízkym, svoju "dokonalosť". Za každú cenu som chcela byť úspešná v práci, v súkromí nehovoriac o tom, že vyzerať tip-top bola samozrejmosť. Tak silno som sa hnala za týmito cieľmi, ktoré vlastne ani nie su ciele lebo nemajú hranice a nikdy nekončia, až som zabúdala na to, že som tu v prvom rade ja! Nie úspešná manažérka, nie dokonala partnerka, nie dokonala kamarátka ale ja ako žena. Ktorá zabudla ľúbiť
samú seba, zabudla si vážiť samu seba a túžila aby jej tento obdiv, lásku, sympatie, uznanie dali druhý. Určite sa to stalo každému z nás, že sa naháňame za obdivom, uznaním, láskou a keď sa javí, že už to všetko máme vôbec si to neužívame a čo je najhoršie nevážime.
Lebo stále to nie je dokonalé. Zabúdame sa tešiť z cesty, po ktorej kráčame. Dnes viem, že úspešné ženy v biznise, nemôžu mať rovnaký meter na úspech v biznise aj vo svojom súkromí. Moja intuícia a úsudok v biznise ma nikdy nezradili, tak prečo neísť tou istou cestou aj v súkromí, keď v biznise to funguje? No ako sa hovorí tu "narazila kosa na kameň"! Žiaden muž doma netúži po biznismanke, po žene v nohaviciach 🙂 Chce doma partnerku, manželku, sexuálne aktívnu ženu, kamarátku a v prvom rade ženu, ktorá ho vypočuje, nebude presadzovať svoju dokonalosť, nebude ho súdiť, znevažovať a dá mu priestor aby sa cítil byť výnimočný.
Dnes viem, že som to dokázala, začala som si vážiť samú seba, znovu som objavila v sebe dobro, odpustila som samej sebe a pochopila som svoju minulost, nesúdim ľudí, užívam si každý jeden okamih svojho života a som vďačná za svoje úspechy či už v biznise alebo v súkromí. Mať emócie pod kontrolou nie je jednoduché, chce to tréning. Povedala by som, že celoživotný 🙂 Ale progres som poznala hneď. Presne ako v športe. Ďakujem za Vás, veľa ste ma naučili. Dali ste mi viac než si myslíte, dali ste mi nádej na krajšie zajtrajšky. Môj osobnostný rozvoj nekončí, naďalej pracujem na budovaní svojich pevných osobnostných základoch.

Ešte raz veľká vďaka za Vás.

Jozef Fruček - zakladatel inovatívneho pohybového systému Fighting Monkey
Barbara Galla - emócie ovplyvňujú disciplínu v tréningu i životospráve...
Beata Liptáková - ako prekonať ťažký životný moment...

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Email:

info@mentalgames.sk

Mobil:

+421 902 500 250

Sídlo:

Hotel Magnus, Považská 1706/35, 911 01 Trenčín

Pomáhame jednotlivcom, firmám a organizáciám

- zvládanie seba pod tlakom
- vedenie tímu
- ženy v biznise

Individuálne sedenia

- práca s emóciami
- vedenie ľudí
- vrcholový výkon v športe a biznise
- a ešte viac

MentalGames © 2018 Všetky práva vyhradené