Služby

Ste pripravení na svoj život?

V našom živote dochádza neustále k zmenám a neplánovaným situáciám, ktoré testujú našu pripravenosť na život. A práve naším poslaním je priniesť do života ľudí rovnováhu, podporiť fyzické i duševné zdravie, posilniť osobnú istotu a sebavedomie, odhodlanie riešiť životné situácie, posilniť ich potenciál a vôľu žiť inak. Pomáhame konkrétnym ľuďom riešiť konfliktné a opakujúce sa situácie alebo fázy života, nájsť novú motiváciu, pracovať s vlastnými postojmi a hodnotami, získať nadhľad, využívať svoje skryté zdroje, zapracovať na seba rozvoji a naliať novú energiu. Vytvorili sme unikátny interaktívny koncept.

Mental Games, ktorý je kombináciou ozdravného pohybu a dôležitých prvkov mentálnej prípravy, ktorý je veľmi úspešne využívaný a ďalej rozvíjaný ako fungujúci koncept cesty ku kvalitnejšiemu životu.

Mental Games je súborom pohybovo - mentálnych hier, hĺbkových individuálnych rozhovorov a skupinový transformačný koučing, ktorý vychádza zo zábavných zdravých hier a pohybových aktivít s pozitívnym výsledkom v reálnom živote, v reálnej situácii konkrétneho človeka. Vyvažujeme fyzickú kondíciu a mentálnu stabilitu, pomáhame dosiahnuť vnútornú Naším poslaním je robiť niečo dobré pre ľudí, vytvoriť im možnosti a prostredie posunúť sa  ďalej, uchopiť svoj život lepšie, ísť inou cestou. Prinášame a aplikujeme naše znalosti, schopnosti a skúsenosti do života iných. Posun nášho klienta zároveň posúva ďalej aj nás. Je to naša pozitívna závislosť. Ponúkame svojim klientom iný uhol pohľadu, zážitok z poznávania vlastných možností, kvalitnejší osobný i profesionálny život v rovnováhe.

Ako to prebieha?

Ako pracujeme
  1. Klient nás vyhľadá a osloví, následne si dohodneme úvodné stretnutie, ktoré je bez platné v trvaní do 30minút, kde sa človek dozvie systém a pravidlá ako pracujeme a identifikujeme jeho problém a očakávania.
  2. Po vzájomnej dohode začína spolupráca. Najmenší balík služieb je v rozsahu šesť sedení. Tu sa rieši oblasť, ktorú klient potrebuje rozvinúť, často je však problém inde než si klient myslí a riešením podstaty problému sa dostane k tomu čo chce.
  3. Koučing prebieha formou osobných rozhovorov v kanceláriách alebo online (skype, facetime atď) v dĺžke 40-50min. Vybraný počet klientov využíva koučing cez pohybové hry.
  4. Klient vždy pred stretnutím pošle vyplnený dotazník, ktorý slúži na meranie jeho posunu a identifikujú sa ďalšie oblasti. Sedenia sú plánované zvyčajne vo frekvencii 14-21 dní podla potreby a mentálne hry podľa dohody.

Prihláste sa na niektorú z našich udalostí

október 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031