Matej Sršeň CEO WEStech

slide


Matej Sršeň


CEO WEStech

Po 30tich rokoch podnikania, keď som žil v nastavení, že som nesmrteľný a vždy som si poradil so všetkými nástrahami pracovného života, som sa ocitol v situácii, kde som v jednom momente nevedel ako ďalej. V kombinácii so zdravotnými problémami a miernym „vyhorením“ som natrafil na podcast s Palim. Naši spoloční známi nás nakontaktovali, a tak sa začal príbeh zmeny môjho „mindsetu“. Na začiatku som cítil určitý diskomfort pri otázkach na telo, ale čím viac sme sa spoznávali, tým viac som cítil oporu a zmysel. Keď sa zamyslím čo som riešil na začiatku roku 2023 a kde som teraz, je to poriadny skok dopredu. Pred tým som tápal a nevedel som ako sa vysporiadam s tažkými rozhodnutiami a teraz sa iba so sebadôverou pousmejem a za to vdačím Tebe.
Myslím, že nikdy nie je neskoro vyhľadať pomoc, keď človek zistí, že potrebuje zmenu. Paľo je profík po všetkých stránkach, a nielen v pracovných otázkach, ale aj súkromných. Preto ho vrelo odporúčam každému, kto má pocit, že sa chce posunúť dopredu, alebo sa zasekol v neriešiteľnej situácii.
Rád by som vyzdvihol aj jeho skills, čo sa týka zdravého životného štýlu a odporúčaní ako si predĺžiť život – v skratke longevity guru 😉