Služby - Pavel Lacko


Prvé sedenie je zamerané na identifikáciu, či ste pre mňa vhodný človek na spoluprácu a ja pre vás vhodný kouč. Ponoríme sa do toho, čo bude potrebné, až kým príde uvedomenie, ktoré potrebujete. Pokiaľ to budem považovať za potrebné, pôjdeme hlbšie, pokiaľ nie, tak nie. Niekedy trvá sedenie 10min, niekedy 90min.
  • slide

1. Kairos 20PC


Často len jedno naše uvedomenie nás delí od toho, aby sa všetko za ním začalo meniť.
Máš na seba veľké nároky, vyžaduješ dokonalosť, máš problém urobiť odvážny krok, cítiš sa v strese, že nestíhaš. Myslíš si, že si odvážny, ale nie si odvážny tam, kde to skutočne potrebuješ. Napriek tomu, čo si v živote dosiahol, sa cítiš občas frustrovaný, prázdny a neúspešný. Stanovená rýchlosť na teba vytvára tlak, pod tlakom necítiš, aký silný skutočne si, príĺiš premýšľaš o budúcnosti a málo žiješ v prítomnosti. Si rozptýlený a pri oddychu máš obavu, že stratíš výkon a strácaš čas.
Vitaj medzi výkonnými ľuďmi. Sedenia prebiehajú osobne alebo videohovorom v dĺžke 50min.
Cena na vyžiadanie

2. Kairos 4PC


Je program pre výkonných ľudí, ktorí majú na seba veľké nároky a sú často nespokojní so súčastnou situáciou. Sú mimoriadne úspešní vo svojej kariére. Navonok často pôsobia sebavedome, ale vo vnútri to tak necítia a hlavne v momentoch tlaku. Tieto momenty sú často rozhodujúce v ďalšom posune. Sú excelentní v napĺňaní potrieb ostatných, ale horší v napĺňaní svojich vlastných potrieb. Ich vízia je podložená silnými hodnotami a chcú urobiť veľký vplyv na svet. Problém je, že veľká vízia vytvára veľa možností, a preto majú problém rozhodnúť sa a začať nové. Cítia sa vyčerpaní, pretože podľahli šedej zóne. Idú vo vysokom tempe na to, aby sa zotavili a v pomalom na to, aby urobili výrazný posun. Často ich okolie vníma ako vzory, silných a úspešných, ale oni nevidia svoje úspechy a akí silní skutočne sú. Napriek tomu, čo už v živote dosiahli a majú, cítia, že im niečo podstatné chýba a neukazujú plný potenciál. Sú excelentní v riešení problémov, ešte nemajú vyriešenú jednu vec a už otvárajú 3 ďalšie veci. Každý ďalší výsledok má byť potvrdenie ich hodnoty, napriek tomu ten pocit, ktorý “naháňajú” výsledkom stále neprichádza. Keď výsledky majú, cítia sa dobre, keď nemajú, cítia sa nedostatočne. Valia sa na nich požiadavky, sú ako špongie na emocionálny smog, starajú sa o biznis, zamestnancov, klientov a o seba najmenej. Často majú všetko, čo chcú, a napriek tomu sa cítia nenaplnení a napadá ich otázka: „čo ďalej?“ V programe ide o 100 dňovú intenzívnu transformáciu (14 sedení), kde je každý týždeň osobne, alebo online sedenie do 90 minút. Sedenia sú zamerané na prekonanie starých tendencií, ktoré už človeku nepomáhajú v oblasti kariéry, vzťahu, alebo zdravia a energie. Často ide o nadobudnutie zdravej sebadôvery, leadership mentality, vzťahových schopností, schopností zvládať svoje pocity pod veľkým tlakom. V sedeniach ide aj o reálne tréningové metódy, ktoré pripravujú človeka na reálne situácie v živote. Tieto metódy trénujú aj Senior tímy firmy Apple, ľudia z Bieleho domu, alebo Navy Seal team 6. Súčasťou je aj online podpora medzi sedeniami. V tomto programe je personalizovaný prístup medzi sedeniami, kde komunikujeme aj stratégie, taktiky, prácu s energiou a klient dostáva výzvy týždňa „ušité“ na jeho osobnosť a víziu, ktorú skutočne chce, ktorá je často odlišná, väčšia, naplňujúcejšia, ako tá, s ktorou príde na začiatku.
Cena na vyžiadanie

3. Kairos 1PC


Tento program je iba pre jedného fascinujúceho lídra ročne. Nikdy nebudeme mať dosť toho, čo skutočne nepotrebujeme. Máš všetko, čo chceš, a napriek tomu sa ráno zobúdzaš s pocitom prázdnoty. Si mimoriadne úspešný, ale nevidíš to tak. Tvoja vízia je z veľkej časti hotová, ale väčšia časť je pred tebou. Hľadáš víziu väčšiu ako si Ty sám, s obrovskou iskrou, ktorá je podložená silnými hodnotami. Chceš zanechať na svete veľký pozitívny vplyv. Cítiš, že máš na ďaleko viac ako ukazuješ. Tvoje myslenie Ti dáva veľa možností a je pre Teba ťažké rozhodnúť sa a urobiť prvý krok. Si typ človeka, ktorého keď zoberie vodca na vysoký vrchol a ty si myslíš, že už si na vrchole a vodca ti povie: “to nie je náš vrchol, až tam ďaleko vzadu je náš vrchol”, tak ty si ten zo skupiny, ktorý sa usmeje a urobí ďalší krok, keď sa ostatní zamračia. Čas je pre teba ďaleko väčšia hodnota ako peniaze. Nemáš vo svojom okolí skoro nikoho, kto ti konfrontuje tvoje názory a myslenie, preto je pre teba ťažké vidieť ako vnímaš svet a posúvať sa markantne. Nie si sám, vedieš ludí, rozmýšľaš o ďalších krokoch, máš známych, ale cítiš sa osamelý. Cítiš sa občas ako podvodník, ktorý pozná tajné triky na úspech. Chýba ti iskra, ktorú si mal. Rozhovor je pre teba pútavý len s pár ľuďmi, nebaví Ťa byť najlepší v miestnosti, chceš sa učiť. Si najchytrejší v miestnosti a to je problém. Si "posadnutý" posunom a vo vnútri cítiš, že je čas na zmenu, ale nevieš akú. Navonok pôsobíš sebavedome, ale hlboko v Sebe sa cítiš nepochopený. Okolie Ťa obdivuje a si jeden z najvýkonnejších ľudí akýho poznáš, ale napriek tomu sa považuješ za lenivého a hovoríš, že si mal len šťastie.
Možno je čas na ďalšiu zmenu. Sedenia prebiehajú v týždennej frekvencii celý rok o dĺžke 1-3 hodiny osobne, alebo videohovorom.

Cena na vyžiadanie detailné informácie k programu sa dozviete na úvodnom dvojhodinovom transformačnom sedení

4. Workshop Special Forces in business


Ak potrebujete posunúť členov tímu a vidieť výsledky v praxi, dajte Svojmu tímu reálny tréning! Váš tím bude robiť vždy len to, čo trénuje!

Cena na vyžiadanie

Služby - ĽUBOMÍR KADNÁR


Leadership and Peak perfomance Coach
  • slide

Programy od ĽUBOMÍR KADNÁR


Leader 21st century

Program určený pre ľudí v pozícii lídra. Pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť mať pod kontrolou seba a svoj tím. 

Special Team Force

Program určený pre výkonné tímy. Komunikácia, rozhodovanie, spolupráca … v stresových situáciách.

Peak perfomace under pressure

Program určený pre ľudí, ktorí sa chú naučiť pracovať pod tlakom a podať adekvátny výkon.